Новини та події

Благодійний фонд Yellow-Blue розпочинає свою роботу

Відсьогодні, 1 квітня 2022 року, розпочинає свою роботу благодійний фонд «Жовто-Блакитний» (англ. Yellow-Blue Charitable Foundation). Фонд було створено виключно як гуманітарну організацію, яка допомагає українцям пережити жахи війни.

Особливістю фонду є фокусування на використанні для поставленої мети високотехнологічних рішень, як програмного забезпечення, так і обладнання. Наша команда робить свій внесок у перемогу, залучаючи та впроваджуючи високотехнологічні гуманітарні рішення, які рятують життя людей.

Благодійний фонд «Жовто-блакитний» працює в межах міжнародного гуманітарного права в частині, що регулює питання захисту цивільного населення та цивільних об'єктів під час військових конфліктів. Наші ІТ-проєкти спрямовані на безпеку людей, технологічне оснащення медиків, підтримку цивільної інфраструктури, контроль екології.

Фонд співпрацює з донорами, серед них міжнародні структури, ІТ-компанії та приватні особи. Діяльність фонду є публічною та відкритою, що забезпечується Наглядовою радою, до якої входять публічні особи з бізнесу та громадського сектору. Усі пожертви йдуть виключно на гуманітарні проєкти, пов'язані з ліквідацією наслідків російської військової агресії проти України та допомогу людям, які постраждали від бойових дій.

Yellow-Blue Charitable Foundation, Фонд Жовто-Блакитний